Potřebujete kontaktovat Českou podnikatelskou pojišťovnu? Vše na jednom místě!

Česká Podnikatelská Pojišťovna Kontakt

Bankovní spojení

Pro platby směřované České podnikatelské pojišťovně, ať už se jedná o pojistné, spoluúčast nebo jiné platby, je důležité znát správné bankovní spojení. Informace o bankovních účtech pojišťovny, včetně čísel účtů a kódů bank, naleznete na webových stránkách České podnikatelské pojišťovny. Pro urychlení a zjednodušení plateb doporučujeme využít specifické variabilní symboly, které jsou uvedeny na vašich pojistných smlouvách nebo ve výzvách k platbě. V případě nejasností ohledně bankovního spojení nebo platebních údajů se neváhejte obrátit na zákaznickou linku České podnikatelské pojišťovny. Operátoři vám rádi poskytnou potřebné kontaktní informace a pomohou s provedením platby.

SWIFT/BIC kód

SWIFT/BIC kód je mezinárodně uznávaný kód, který identifikuje finanční instituce po celém světě. Používá se pro mezinárodní platby a převody peněz. Pokud potřebujete provést platbu ze zahraničí na účet České podnikatelské pojišťovny, budete k tomu potřebovat její Tento kód naleznete na webových stránkách pojišťovny, v dokumentech k vašemu pojištění nebo ho můžete získat telefonicky od zákaznické podpory.

Kromě SWIFT/BIC kódu budete pro mezinárodní platbu potřebovat také IBAN kód účtu, na který platbu směřujete, a přesnou adresu pojišťovny. Vždy si ověřte, zda máte k dispozici aktuální informace, abyste předešli zdržení platby.

Číslo účtu

Pro platby pojistného a další komunikaci s Českou podnikatelskou pojišťovnou je důležité znát správné číslo účtu. To se liší v závislosti na typu platby a produktu, který máte sjednán. Vždy proto pečlivě zkontrolujte informace na Vaší smlouvě, v Klientské zóně nebo se obraťte na kontaktní centrum pojišťovny. Operátoři Vám rádi sdělí správné číslo účtu a variabilní symbol pro Vaši platbu. Ujistěte se, že platbu zadáváte správně, abyste předešli případným komplikacím s Vaším pojištěním.

Variabilní symbol

Variabilní symbol slouží k jednoznačné identifikaci vaší platby a jejímu správnému spárování s vaší pojistnou smlouvou u České podnikatelské pojišťovny. Vždy uvádějte variabilní symbol uvedený na vašem výpisu z pojištění nebo ve smlouvě. Pokud si nejste jistí, jaký variabilní symbol použít, nebo jej nemůžete dohledat, kontaktujte zákaznickou linku České podnikatelské pojišťovny. Operátoři na infolince vám s identifikací správného variabilního symbolu rádi pomohou. Můžete je kontaktovat telefonicky nebo písemně. Kontaktní informace na Českou podnikatelskou pojišťovnu, včetně telefonního čísla a adresy pro zasílání pošty, naleznete na webových stránkách pojišťovny. Správné uvedení variabilního symbolu je důležité pro včasné a korektní zpracování vaší platby. Bez správně uvedeného variabilního symbolu může dojít ke zpoždění při identifikaci platby a jejímu přiřazení k vašemu pojištění.

Platba kartou online

Česká podnikatelská pojišťovna umožňuje platit pojistné online kartou, což je rychlý a pohodlný způsob, jak mít své pojistné vždy včas uhrazené. Stačí se přihlásit do svého klientského účtu a zvolit platbu kartou. Pro platbu kartou online je nutné zadat číslo karty, datum platnosti a CVC kód. Všechny tyto informace jsou uvedeny na vaší platební kartě. Po zadání údajů o kartě budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde platbu potvrdíte. Česká podnikatelská pojišťovna akceptuje platební karty VISA a Mastercard. V případě jakýchkoli dotazů ohledně platby kartou online se můžete obrátit na kontaktní centrum České podnikatelské pojišťovny. Telefonní číslo a emailovou adresu naleznete na webových stránkách pojišťovny.

Telefonní číslo pro platby

Pro rychlé a pohodlné platby pojištění nabízí Česká podnikatelská pojišťovna svým klientům možnost platby přes telefon. Bohužel, v současné době neexistuje telefonní číslo určené výhradně pro platby. Pro informace o platbách a dalších záležitostech týkajících se vašeho pojištění se obraťte na infolinku České podnikatelské pojišťovny. Operátoři infolinky vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace o možnostech platby, splatnosti vašeho pojištění a dalších detailech. Pro kontaktování České podnikatelské pojišťovny můžete využít i jiné kontaktní kanály, jako je email nebo kontaktní formulář na webových stránkách pojišťovny. Nezapomeňte, že včasné hrazení pojistného je důležité pro zachování platnosti vašeho pojištění a zajištění ochrany v případě pojistné události.

Způsob Kontaktu Informace
Telefonní linka +420 241 114 114

E-mail pro finance

Pro rychlou a efektivní komunikaci s Českou podnikatelskou pojišťovnou ohledně finančních záležitostí využijte e-mailovou adresu. Pro zasílání faktur, upomínek a dalších finančních dokumentů je k dispozici speciální e-mailová schránka. Na dotazy ohledně plateb, fakturace, změny bankovních údajů a dalších finančních záležitostí vám rádi odpoví naši specialisté. Kompletní kontaktní informace na Českou podnikatelskou pojišťovnu, včetně adresy sídla, telefonního čísla a e-mailové adresy pro obecné dotazy, naleznete na webových stránkách pojišťovny. Pro komunikaci ohledně smluv a pojistných událostí využijte prosím jiné kontaktní kanály.

Formuláře ke stažení

Pro urychlení vyřízení vašeho požadavku si zde můžete stáhnout potřebné formuláře. Pro pojištění vozidel (povinné ručení, havarijní pojištění) naleznete formuláře pro hlášení pojistné události, změnu smlouvy nebo žádost o zrušení pojistky. V případě životního pojištění si můžete stáhnout formuláře pro změnu pojistníka, pojištěného nebo výši pojistného. Pro podnikatele nabízíme formuláře pro pojištění odpovědnosti, majetku a dalších podnikatelských rizik. Pokud potřebujete poradit s výběrem správného formuláře nebo máte jiný dotaz, neváhejte kontaktovat naši infolinku, kde vám naši specialisté rádi pomohou. Pro kontaktování České podnikatelské pojišťovny můžete využít také kontaktní formulář na našich webových stránkách.

Není třeba ztrácet čas hledáním. Kontakt na Českou podnikatelskou pojišťovnu najdete snadno na internetu.

Zdeněk Kovář

Často kladené dotazy

Jak můžu kontaktovat Českou podnikatelskou pojišťovnu?

Kontaktovat nás můžete mnoha způsoby. Pro rychlé dotazy volejte naši infolinku, kde vám operátoři pomohou s běžnými záležitostmi. Pro komplexnější dotazy nebo hlášení pojistných událostí využijte emailovou adresu. Samozřejmě nás můžete navštívit i osobně v našich pobočkách.

Kde najdu informace o otevírací době poboček?

Informace o otevírací době jednotlivých poboček České podnikatelské pojišťovny najdete na našich webových stránkách.

Mohu si sjednat pojištění online?

Ano, na našich webových stránkách si můžete sjednat vybrané druhy pojištění online. Proces je rychlý a intuitivní.

Jak zjistím stav své pojistné události?

Stav své pojistné události můžete sledovat online po přihlášení do klientské zóny. Případně se můžete obrátit na naši infolinku, kde vám naši operátoři rádi poskytnou aktuální informace.

Co mám dělat, když potřebuji nahlásit pojistnou událost?

Pojistnou událost můžete nahlásit telefonicky na naší infolince, emailem nebo osobně na kterékoli pobočce. Pro urychlení procesu si prosím připravte číslo vaší pojistné smlouvy a další relevantní dokumenty.