Když prodávat náhradní díly, tak na Shoptet. Ale proč vlastně?

Pokud jste prodejce náhradních dílů pro automobily a uvažujete o rozšíření svého podnikání na internet, pak je tvorba e-shopu na platformě Shoptet jasnou volbou. Tenhle moderní e-shopový systém má v rukávu spoustu trumfů, které z něj dělají jedničku na trhu. Projdeme si je pěkně popořadě.

Designový střih přesně pro vás

Shoptet nabízí pořádnou škálu připravených designů, které si můžete vybrat a nastavit přesně podle svých požadavků. Ať už preferujete střídmý styl nebo barvité nadupané řešení, najdete tu něco pro sebe. A jestli nejste se žádným kompletně spokojení, využijte jejich designérský nástroj a vytvořte si vlastní oděv na míru pro váš e-shop.

Tip: Linkedin reklama představuje zajímavý způsob, jak přijít k novým kontaktům i zákazníkům. Nepodceňujte ji!

Pohodlný obchůdek plný rozmanitých funkcí

Pravidelné aktualizace a vylepšování systému drží Shoptet neustále v obraze posledních trendů. Díky tomu vám nic neuteče a můžete nabídnout svým zákazníkům nové možnosti, jakmile se objeví. Samozřejmostí je napojení na nejrůznější platební brány, přepravce, srovnávače zboží a spoustu dalších integrací. Řada užitečných funkcí jako filtrování produktů, generování doporučení zákazníkům, automatizované doplňování skladových zásob nebo párování plateb vám zároveň výrazně ulehčí práci.

Propojení jak se svým účetním, tak se sociálními sítěmi

Se Shoptety nejste nikdy odříznuti od svého internetového světa. Můžete ho propojit s nástroji pro měření návštěvnosti a remarketing, ale i s účetními programy pro bezproblémovou evidenci a přehledy tržeb. A jestli chcete byznys propagovat na sociálních sítích nebo přímo prodávat přes ně, není nic snazšího než využít integrací na Facebooku, Instagramu a spol.

Přestěhování do nového obchodu hračka

Samozřejmě se může stát, že jste už nějaký e-shop měli, ale uplynul jeho čas a potřebujete radikální změnu. Žádný problém. Shoptet umožňuje jednoduchý import produktů a zákazníků například ze systémů jako Shopify, WooCommerce, Webareal, Atomer a dalších. Vaše data se tak přestěhují do nového domova hladce a bez zbytečných komplikací.

Zázemí pro nerušený byznys a férové ceny

Skvělé na Shoptetu je, že vám zajistí veškeré potřebné zázemí pro nerušený provoz e-shopu. Budete mít vyhrazený výkonný hosting, doménu podle vašich přání, platný SSL certifikát pro zabezpečení a v neposlední řadě i technickou podporu vždy po ruce. Výhodou jsou také transparentní a velmi příznivé ceny, za které dostanete vše důležité pod jednu střechu. Bez nepříjemných překvapení.

Svůj e-shop se Shoptetem jednoduše vykouzlíte během pár kliknutí. Takže neváhejte a staňte se online prodejcem náhradních autodílů, která osloví celou republiku! S tímhle sympatickým e-shopovým systémem máte jistotu, že všechno poběží na jedničku a vaše podnikání se posune na novou úroveň.

Proč zvolit SEO Consult pro tvorbu e-shopu na Shoptetu?

Pokud hledáte někoho, kdo vám profesionálně vytvoří e-shop na platformě Shoptet, rozhodně doporučuju obrátit se na SEO Consult. V tomhle článku se podíváme na to, proč jsou pro podobný úkol ideálním parťákem.

Letitá zkušenost se Shoptetem

Kluci ze SEO Consult jsou stříbrným partnerem Shoptetu, což znamená, že s touhle platformou mají bohaté zkušenosti. Jejich odborníci se totiž věnují tvorbě a správě e-shopů na Shoptetu už přes deset let. Za tu dobu si osvojili veškeré know-how potřebné k tomu, abyste od nich dostali e-shop přesně podle vašich představ.

Nadupaný e-shop podle vašich přání

Díky dlouholetým zkušenostem se Shoptetem vám SEO Consult dokáže vyrobit e-shop jak pro menší firmy, tak pro velké internetové obchody s tisícovkami produktů. Ať už budete potřebovat jednoduchý malý e-shop nebo rozsáhlou platformu se spoustou funkcí, SEO Consult to zvládne na jedničku.

Navíc vám e-shop vybavíš pěknou originální grafikou a možností individuálních úprav, aby přesně odpovídal vašim požadavkům na strukturu i funkcionalitu. Prostě dostanete e-shop naprosto přesně ušitý na míru vašemu byznysu.

Propojení e-shopu s online marketingem

Další obrovskou výhodou je, že kromě kodérských a vývojářských schopností jsou v SEO Consult také odborníky na online marketing. To znamená, že vám nejen vytvoří skvělý e-shop, ale dokážou ho zároveň skvěle připravit pro propagaci pomocí SEO, PPC reklam, e-mailingu a dalších marketingových kanálů.

Většina firem nejdřív vyrobí e-shop a pak teprve shání někoho na online marketing. U SEO Consult to bude probíhat souběžně, takže e-shop dostane všechny potřebné vychytávky pro jednoduchou marketingovou optimalizaci už během vývoje. To vám může ušetřit spoustu peněz a zjednodušit marketing.

Zaškolení správy e-shopu

Když už bude váš nový e-shop na Shoptetu hotový, žádný stres - SEO Consult vás řádně zaškolí, jak s jeho administrací pracovat. Po úvodním tréninku byste tak měli být schopní si ho sami snadno spravovat a udržovat.

Posun vašeho byznysu na vyšší level

Pokud hledáte opravdu kvalitní řešení pro e-shop, který povznese váš byznys na zcela novou úroveň, je kombinace Shoptetu a SEO Consult naprosto jasnou volbou. Dostanete profesionální e-shop šitý na míru podle vašich požadavků a zároveň připravený pro efektivní online marketing.

Díky zkušenostem SEO Consult jak s vývojem na Shoptetu, tak s online marketingem, bude váš nový e-shop doslova nadupaný funkcemi, které z něj udělají prodejní stroj táhnoucí zákazníky a tržby. Lepší rozjezd pro úspěch vašeho internetového obchodu si zkrátka můžete jen těžko přát.

Publikováno: 23. 05. 2024

Kategorie: auta

Autor: Markéta Novotná